• 0554 928 02 34
  • bilgi@benzilmakina.com.tr

Kalite Politikamız

Firmamız bünyesinde bir çok tonajda eksantrik pres ve hidrolik pres makineleri imalatı yapılmaktadır.

Çözüm odaklı bakışımız, imalatçı bilgi ve deneyimleri ile mükemmel üretimleri hedeflemektedir.

Benzil pres makine olarak 35 tondan 300 tona kadar C tipi, D tipi eksantrik pres makinesi, 35 tondan 500 tona kadar H tipi eksantrik pres makinesi ve aynı tonajlarda C tipi, H tipi ve kolonlu hidrolik pres makineleri üretimi yapmaktayız.

Standart üretimlerimizin yanı sıra, özel ölçü ve tonajlarda da üretim yapmaktayız. Bu sayede üreticinin hedef imalatına en uygun makine desteğini vermekle birlikte yüksek hız ve hassasiyette üretim yapılmasına da olanak sağlamaktayız.

Özel üretim Laminasyon 30 ile 300 ton arası eksantrik preslerimiz ile yüksek hızlarda baskı elde etmekteyiz. Yapılacak üretimin gerektirdiği hızlarda baskı elde etmeye olanak sağlayan makinelerimiz dakikada 500 baskı hızlarına ulaşabilmektedir. Makinelerimizde Kalite, ekonomi, kolay montaj ve demontaj özelliklerini birlikte sunabilmek için titiz bir ar-ge çalışması yapmaktayız.

Gelecekte doğabilecek arızaları geçmiş deneyimlerimizden yararlanarak, her üretimimizde ilk günkü heyecanımızın yürek atışı ile, daha mükemmeli yakalamak adına sürekli kendimizi geliştiren tasarımlar yapmakta ve üretmekteyiz.

Yurt içinde ve yurt dışında bir çok fabrikada çalışmakta olan makinelerimizin, yurt ekonomimize sağlayacağı katkının bilinci ile, ülkemizin büyümesi ve güçlenmesi adına üzerimize düşen görevi hakkıyla yapmak adına emek vermekteyiz.